google grafika

Dbamy o ciepło
w Waszych domach

Budujesz lub remontujesz swój wymarzony dom i szukasz rozwiązań związanych z jego ogrzaniem, to dobrze trafiłeś. 

Pomożemy w dobraniu odpowiedniego systemu grzewczego i zaopatrzenia w wodę, oraz odprowadzenia ścieków gospodarczo-bytowych.

Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych znajdujących się w Mławie przy ulicy Józefa Piłsudskiego 10 A , oraz w Działdowie  ul. Józefa Hallera 28b

Przy zakupach inwestycyjnych – zakup materiałów + usługa montażu, klientowi przysługuje obniżona 8% stawka  podatku VAT.

Trochę o nas

Rok założenia 2004

Technika Grzewcza „Termika” Robert Bieniek jest firmą rodzinną z branżą hydrauliczną związana od lat 90-tych. Główną dziedziną były usługi związane z ogrzewaniem i zaopatrzeniem w wodę użytkową. Wraz z rozwojem działalności nasza firma rozszerzyła swoje usługi także o sprzedaż materiałów, żeby mieć pewność co do ich jakości. W 2012 roku powstał sklep branżowy w Mławie. Dzięki dalszemu rozwojowi firmy w roku 2019 uruchomiliśmy kolejny sklep, tym razem w Działdowie. Jesteśmy obecni w dwóch powiatach a także w dwóch województwach. Dbamy także o rozwój sportu na obszarach naszej działalności wspierając lokalne drużyny piłkarskie Mławianka Mława i Polonia Iłowo. Firma Termika należy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Firm Instalacyjnych i Serwisowych.

Dostarczamy do 30 km
Autoryzowany serwis gwarancyjny
Profesjonalne doradztwo

Z kim współpracujemy

 

Produkty oferowane w naszych sklepach.

 

 

Masz pytania lub
potrzebujesz doradztwa?

Odwiedź nasze salony stacjonarne

 

Mława
al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10A
Działdowo
ul. Hallera 28b

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście. O ile inwestor nie ma wykonawcy to proponujemy usługę montażu. Przed wykonaną pracą dokonujemy wyceny a po jej akceptacji przechodzimy do realizacji. Przy takim rozwiązaniu zakupione towary i usługa mogą być rozliczone z 8% stawką vat.

Tak jak najbardziej , nasi sprzedawcy cyklicznie uczestniczą w szkoleniach branżowych podnoszących ich kwalifikacje.