Referencje

Referencje – Technika Grzewcza „Termika” Mława

  • _FOT2681
  • _FOT5499
  • _FOT5596

Ogrzewanie w systemie Multyrama u Pana Piotra J. – Rembertów

„Zadanie jakie powierzyłem Panu Robertowi to położenie 200m ogrzewania podłogowego(2 kondygnacje), oraz połączenie go z ogrzewaniem grzejnikowym na strychu 60 metrowym.

Dodatkowo Termika wykonała dla mnie kompleksowo instalacje wod-kan, wraz z cyrkulacją na 3 łazienkach.

Dowodem mojego zadowolenia oraz fachowości tej firmy jest to, że gdy postanowiłem wzbogacić dom o dodatkową łazienkę nie miałem wątpliwości kogo wybrać. Sam nie znam się na budownictwie, ale gdy przyszli fachowcy od wylewek i zobaczyli idealnie rozmieszczone obiegi uznali, że to kawał porządnie wykonanej roboty i jak pracowali tak rzadko się zdarza taka klasę zobaczyć – co oczywiście napełniło mnie dumą…

Powierzone zadania zostały wykonane według sztuki – dokładnie, fachowo, a co najważniejsze dla mnie za uczciwą cenę. W czasie całej budowy zauważyłem, że wielką rzadkością wśród fachowców jest dokładne szacowanie kosztów instalacji – u Pana Roberta było to perfekcyjne – na wszystkie produkty dostałem najpierw kosztorys, potem dokument wydania, a na koniec dokładne rozliczenie wraz korzystnymi rabatami cenowymi na materiały, a przy tym miły kontakt i doradztwo. Terminowość – jak się umówiliśmy, tak praca była zrobiona. Ostatnie na co chciałem zwrócić uwagę to schludność ekipy – na duży plus. Nie ma co chwalić – trzeba samemu sprawdzić, zapewniam, że się nie będzie żałowało.

Piotr J.
Warszawa 02.03.2012