google grafika

Dbamy o ciepło
w Waszych domach

Budujesz lub remontujesz swój wymarzony dom i szukasz rozwiązań związanych z jego ogrzaniem, to dobrze trafiłeś. 

Pomożemy w dobraniu odpowiedniego systemu grzewczego i zaopatrzenia w wodę, oraz odprowadzenia ścieków gospodarczo-bytowych.

Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych znajdujących się w Mławie przy ulicy Józefa Piłsudskiego 10 A , oraz w Działdowie  ul. Józefa Hallera 28b

Przy zakupach inwestycyjnych – zakup materiałów + usługa montażu, klientowi przysługuje obniżona 8% stawka  podatku VAT.

Trochę o nas

Firma „Termika” od dnia założenia w 2004 roku stara się o podniesienie komfortu dla naszych Klientów w takich dziedzinach jak ogrzewanie, oraz instalacje sanitarne.

Oferowane przez nas produkty i usługi mają zapewnić poczucie bezpieczeństwa i niezawodności w okresie grzewczym jak również poza sezonem przy zaopatrzeniu w wodę użytkową.

Proponowane przez nas artykuły pochodzą od markowych producentów z wieloletnią tradycją na rynku popartą doświadczeniem w branży.

Przy wykonywaniu instalacji również zwracamy uwagę na szczegóły, aby zapewnić najwyższy standard usług dający naszym Klientom pewność długoletniego bezawaryjnego działania.

Nasi instalatorzy i serwisanci uczestniczą na bieżąco w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i ogólną wiedzę w zakresie nowych technologii, żeby sprostać oczekiwaniom inwestorów.

 

 

Dostarczamy do 30 km
Autoryzowany serwis gwarancyjny
Profesjonalne doradztwo

Z kim współpracujemy

 

Produkty oferowane w naszych sklepach.

 

 

 

Masz pytania lub
potrzebujesz doradztwa?

Odwiedź nasze salony stacjonarne

 

Mława
al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10A
Działdowo
ul. Hallera 28b

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście. O ile inwestor nie ma wykonawcy to proponujemy usługę montażu. Przed wykonaną pracą dokonujemy wyceny a po jej akceptacji przechodzimy do realizacji. Przy takim rozwiązaniu zakupione towary i usługa mogą być rozliczone z 8% stawką vat.

Tak jak najbardziej , nasi sprzedawcy cyklicznie uczestniczą w szkoleniach branżowych podnoszących ich kwalifikacje.

W ramach pomocy w uzyskaniu dotacji współpracujemy z firmą ecoINVEST

Maria Myślińska

Tel.: 690 438 836